Nøkkelpersonell

Retura Norge; fra avfall til gjenvinning og bærekraft – over hele landet

Retura Norge er hovedkontoret for nasjonale næringslivsløsninger i Retura gruppen og er lokalisert i Lillestrøm. Med fokus på tjenesteutvikling, rådgivning, drift og miljørapportering tilbyr vi landsdekkende løsninger for optimal, kostnadseffektiv og bærekraftig avfallshåndtering,

Harald Johnsen
Administrerende direktør

97 01 44 56

harald.johnsen@retura.no

Anders Riiber
Nasjonal salgssjef

95 03 90 68

anders.riiber@retura.no

Helena Willumsen
Direktør bærekraft og digitalisering

99 44 32 32

helena.willumsen@retura.no

Kathrine Ekern
Markedsansvarlig

95 91 96 45

kathrine.ekern@retura.no

Trine Allré Flesvig
Økonomi- og administrasjonsansvarlig

91 62 23 25

trine-allre.flesvig@retura.no

Girl with long hair in black jacket smiling

Sanne Horup
Salgsansvarlig

90 21 12 90

sanne.horup@retura.no

Linh Nguyen
Økonomi- og kundekonsulent

93 63 65 43

linh.nguyen@retura.no

Anne-Line Skjelstad
Business Manager Blå Sektor

40 22 11 75

anne-line.skjelstad@retura.no