Nøkkelpersonell

Retura Norge; fra avfall til gjenvinning og bærekraft – over hele landet

Retura Norge er hovedkontoret for nasjonale næringslivsløsninger i Retura gruppen og er lokalisert i Lillestrøm. Med fokus på tjenesteutvikling, rådgivning, drift og miljørapportering tilbyr vi landsdekkende løsninger for optimal, kostnadseffektiv og bærekraftig avfallshåndtering,

Nils Einar Aas
Daglig leder

95 06 51 40

nils.einar.aas@retura.no

Anders Riiber
Salgssjef

95 03 90 68

anders.riiber@retura.no

Helena Willumsen
Salgssjef

99 44 32 32

helena.willumsen@retura.no

Lasse Falskog
Markeds- og utviklingsansvarlig

41 48 46 48

lasse.falskog@retura.no

Kathrine Ekern
Markeds- og kvalitetskoordinator

95 91 96 45

kathrine.ekern@retura.no

Trine Allré Flesvig
Økonomi- og kundekonsulent

91 62 23 25

trine-allre.flesvig@retura.no

Mikkel Solbakken
Forretningsanalytiker

90 93 95 39

mikkel.solbakken@retura.no

Girl with long hair in black jacket smiling

Sanne Horup
Salgskoordinator

90 21 12 90

sanne.horup@retura.no