Nøkkelpersonell

Retura Norge; fra avfall til gjenvinning og bærekraft – over hele landet
Retura Norge er hovedkontoret for nasjonale næringslivsløsninger i Retura gruppen og er lokalisert i Lillestrøm. Med fokus på tjenesteutvikling, rådgivning, drift og miljørapportering tilbyr vi landsdekkende løsninger for optimal, kostnadseffektiv og bærekraftig avfallshåndtering,

Nils Einar Aas
Daglig leder

95 06 51 40 nils.einar.aas@retura.no

Anders Riiber
Nasjonal salgssjef

95 03 90 68 anders.riiber@retura.no

Helena Willumsen
Nasjonal salgssjef

99 44 32 32 helena.willumsen@retura.no

Kathrine Ekern
Markedsansvarlig

95 91 96 45 kathrine.ekern@retura.no

Trine Allré Flesvig
Økonomi- og administrasjonsansvarlig

91 62 23 25 trine-allre.flesvig@retura.no

Mikkel Solbakken
Forretningsanalytiker

90 93 95 39 mikkel.solbakken@retura.no
Girl with long hair in black jacket smiling

Sanne Horup
Salgsansvarlig

90 21 12 90 sanne.horup@retura.no